Firma ALTER vznikla v roku 1993 ako výhradne montážna firma. Postupom sa rozšírila spolupráca s firmami Viessmann a Rehau od ktorých sme získali výhradné zastúpenie pre región Senica. Pre tieto spoločnosti organizujeme pravidelné školenia pre montážne firmy zamerané na zvýšenie kvality montáže produktov Viessmann a Rehau. Od roku 2005 prevádzkujeme vlastnú predajňu v Senici s kompletným sortimentom v oblasti: kúrenie, voda, solárne zariadenia, kotle, ohrievače vody, radiátory a veľa ďalšieho.         

V súčasnosti sme najväčšie kúpeľňové štúdio, v ktorom Vám ponúkame kompletný sortiment pre vaše kúpeľne, vane, WC, obklady, dlažby... a s tým aj súvisiace grafické návrhy kúpeľní pre vašu lepšiu predstavu. Radi Vás privítame v predajni ALTER, ktorá sa nachádza v areáli starej mliekarne na Priemyselnej ulici v Senici (mapa nižšie). Ponúkame väčší a modernejší priestor, kde sú vybudované vzorové kúpeľne s produktmi popredných výrobcov tak, ako by mohli vyzerať u Vás doma.

V neposlednom rade u nás nájdete Viessmann centrum, ako výhradné zastúpenie pre región Senica, v ktorom sú nainštalované produkty firmy Viessmann, na ktorých Vám chceme ukázať, ako v praxi funguje najmodernejšia vykurovacia technika. Ako príklad Vám môžeme predstaviť aktívne tepelné čerpadlo, ktorým budovu vykurujeme. A samozrejme sa dozviete a uvidíte oveľa viac.

 

Kontakt

Alter
Priemyselná 285(stará mliekáreň)
90501 Senica

Tel.: +421 34 651 4006

E-mail: obchod@alter.sk

IČO: 33034800

Otváracie hodiny

pondelok - piatok

8:00 - 17:00 hod.

obedňajšia prestávka

12:30 - 13:30

sobota

8:30 - 12:00

 

Letákové akcie

V tejto rubrike nie sú žiadne články.